+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Навіщо потрібен електромагнітний замок?

Навіщо потрібен електромагнітний замок?

Кожен з нас хоч раз у житті стикався з неприємним запахом, сміттям, сторонніми людьми в під'їзді.

Обмальовані стіни щорічно доводиться мити або перефарбовувати, спалені кнопки в ліфті необхідно регулярно міняти, а бездомні люди взимку займають майданчики поверхів, чим лякають дітей і зводять мешканців будинку з розуму.

Все це веде до постійних фінансових витрат і, як мінімум, зіпсованого настрою.

Як боротися з цим?

Можна найняти консьєржа. Так, це вихід. Але далеко не кожен під'їзд має в своєму розпорядженні спеціальним приміщенням для такого працівника.

У такому випадку найбільш привабливою альтернативою виступають електромагнітні замки. Цей вид замків набирає популярність завдяки своїй ефективності, легкості монтажу, порівняльною дешевизною та постійної модернізації, яка дозволяє взаємодіяти зі смартфонами.

Принцип дії

Принцип роботи електромагнітного замку простий – на коробку дверей кріпиться корпус з потужним електромагнітом, а на дверне полотно – металева пластина (якір). Електричний струм, діючи на полотно магніту, що створює потужне електромагнітне поле, яке притягує і утримує двері з прикріпленою до неї металевою пластиною.

Щоб відкрити такий замок необхідно відключити живлення струмом. Це досягається шляхом використання спецключів або кнопок.

До значних переваг таких замків перед простими моделями магнітних можна сміливо віднести можливість дистанційного керування.

Як правило, їх використовують у комплексі з домофонами, і відкрити двері можна не виходячи з квартири.

Поради при виборі замку

Вибираючи електромагнітний замок слід врахувати обмеження і мінуси, які можуть вплинути на кінцевий вибір моделі та виду замикаючого пристрою.

Навіщо потрібен електромагнітний замок?

Існує безліч електромагнітних замків, що відрізняються, головним чином, за способом відкриття дверей (всередину або назовні) і за способом монтажу (врізні і накладні). Який саме вид віддати перевагу, вирішувати Вам. Однак який би вид замку Ви не придбали, не зайвим буде придбати дверний доводчик. Цей нехитрий пристрій дозволить двері закриватися і відкриватися плавно, а так само продовжить термін життя пристрої і двері.

Важливо знати, що електромагнітний замок не може функціонувати без подачі струму. При знеструмленні замок переходить у положення «відкрито». Якщо Вам цей момент принциповий і Ви стикаєтеся з періодичними відключеннями електрики, то вам варто звернути увагу на моделі з вбудованими акумуляторами. Деякі з таких моделей дозволять замку працювати без подачі електрики до 24 годин.

Електромагнітний замок може використовуватися тільки на міцних дверях і дверних отворах. При монтажі такого замку на легкі двері можливий її перекіс. Як правило, електромагнітні замки ставляться на металеві двері.

При виборі дверей слід врахувати, що чим вище замикаюча сила замку, тим його вага більше. Діапазон потужності по силі утримання електромагнітних замків широкий і обумовлений цільовим використанням – від 150 до 500 кг.

Назад в: Контроль доступу, Безпека 13-10-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Навіщо потрібні системи безпеки та контролю доступу?
Навіщо потрібні системи безпеки та контролю доступу?

Навіщо потрібні системи безпеки та контролю доступу? Основне завдання СКУД припинення незаконного проникнення на територію, що охороняється....

Що таке мережева система контролю доступу?
Що таке мережева система контролю доступу?

Що таке мережева система контролю доступу? Це система, суть якої полягає в тому, щоб всі контролери доступу об'єднати між собою та утворити в...

Принципова схема домофона та опис її роботи
Принципова схема домофона та опис її роботи

Домофон зараз відомий усім, як пристрій, що дозволяє вести розмову з відвідувачем будинку, офісу або квартири не відкриваючи вхідні двері. Але...

Всі статті