+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Навіщо потрібен муляж камери відеоспостереження?

Навіщо потрібен муляж камери відеоспостереження?

Найбільше людина цінує речі, які володіють певним функціоналом. Тому питання: «Навіщо потрібен муляж камери відеоспостереження?», цілком резонне. Давайте розбиратися, уникаючи поспішних висновків.

Муляжі камер відносяться до розряду психологічної зброї, яке працює в ряді випадків набагато ефективніше, ніж відеореєстратори. Крадіжки у торговельних закладах, зломи у приватних будинках, проникнення в офісні приміщення – явища досить часті. Варіантів захисту власного майна та забезпечення особистої безпеки чимало, але всі ці заходи вимагають капіталовкладень, а, приміром, встановленням реального відеоспостереження повинен займатися кваліфікований фахівець.

Одним із доступних в цьому випадку варіантів є установка муляжів, які лише імітують роботу камер відеоспостереження. З їх допомогою можна вирішити відразу кілька завдань: підвищити рівень особистої безпеки та збереження майна, поліпшити дисципліну та скоротити витрати на придбання дорогого устаткування.

Муляж камери відеоспостереження – головна перевага

Незважаючи на парадоксальність цієї заяви, муляж дійсно має переваги у порівнянні з функціонуючими пристроями відеозахоплення. Неважко припустити, що розміщення реально діючих камер не афішується та в більшості випадків спостереження ведеться приховано, що не дає можливості порушнику переглянути свої наміри.

Муляж камери відеоспостереження

Муляжі камер навпаки повинні бути помітні та для цього їх досить часто оснащують світлодіодами, датчиками руху, поворотними механізмами, а в безпосередній близькості від них розміщують попереджуючі наклейки. Їх основна мета – чинити психологічний вплив, попередити протиправні дії і це їх головна перевага.

Види муляжів

Макети, як і діючі камери, підрозділяються на кілька видів:

  • для внутрішнього застосування;
  • вуличні;
  • стаціонарні;
  • з поворотним механізмом;
  • купольні;
  • мініатюрні.

З метою імітації роботи вони можуть оснащуватися світлодіодами, ІЧ-підсвічуванням, датчиком руху, поворотним механізмом, акумуляторними батареями.

Рано чи пізно інформація про те, що використовується макет, а не справжня камера стане загальнодоступною. Тому найправильніше рішення, комбінувати муляжі з діючими камерами. Слід дотримуватися співвідношення 2:1 або 3:1 – 2, або 3 муляжу та одна діюча відеокамера. Також періодично можна міняти місцями відеореєстратори та муляжі.

Назад в: Відеоспостереження, Безпека 15-10-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як підібрати обладнання для відеоспостереження?
Як підібрати обладнання для відеоспостереження?

У сучасному аграрному, або промисловому виробництві збереження матеріальних цінностей та витратних матеріалів підприємства стоїть дуже гостро....

Як встановити камеру відеоспостереження?
Як встановити камеру відеоспостереження?

У даній статті ми розповімо вам про відеоспостереження і його етапах установки. Якщо Вам необхідно встановити камеру відеоспостереження, слід...

Як зробити підключення відеоспостереження до комп'ютера?
Як зробити підключення відеоспостереження до комп'ютера?

Сьогодні, повсюдно використовуються системи відеоспостереження практично на всіх об'єктах, наприклад, таких як магазини, склади, будинки та...

Всі статті