+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Навіщо потрібна блискавкозахист металочерепиці?

Навіщо потрібна блискавкозахист металочерепиці?

Дах з металочерепиці, як інші металеві предмети може бути схильна до впливу електричних розрядів. Металеві покриття та вироби не тільки здатні притягувати, а й накопичувати електричну напругу. Покрівля ж є самою вразливою частиною споруди. Електричний розряд може вивести з ладу побутові електроприлади, а також заподіяти шкоду здоров'ю та життю людини. Блискавкозахист металочерепиці важливе питання, для захисту будівлі, тому при установці покрівлі їм не варто нехтувати.

По-перше, необхідно правильно вибрати блискавковідвід. Ці конструкції бувають декількох різновидів. Одна з них – сітчаста конструкція. Сітка повинна бути міцною, сталевою, укладатися на поверхню покрівлі. Потім громовідвід приєднується до заземлення. З цією конструкцією ваш дах буде під надійним захистом від розрядів природної електрики.

Пристосування громовідводу

В якості громовідводу використовують також пристосування типу антени. Це пристрій являє собою довгий дріт. Його один кінець міцно кріпиться зверху даху, а інший заземлюється.

Блискавковідвід

Але найбільш популярним громовідводом вважається конструкція у вигляді стрижня. Цей стрижень робиться зі сталі та також обов'язково заземлюється. Але перш, ніж встановити громовідвід на даху для захисту металочерепиці, потрібно врахувати багато чинників, від яких залежить життя та здоров'я людини, а також робота побутової техніки.

Робити заземлення покрівлі чи ні, це особиста справа кожного. Але, якщо Ви пішли на спорудження системи блискавкозахисту, то потрібно зробити заземлення, так як самим громовідводом Ви притягаєте розряд атмосферної електрики до своєї даху. Струм іде по найкоротшому шляху, а в момент удару блискавки - це блискавкоприймач. Якщо біля будинку є більш високі будівлі, то блискавка буде потрапляти в них. Правда є одна тонкість – блискавка це непередбачуваний вид стихії, та куди вона може потрапити передбачити неможливо.

Якщо розряд потрапляє в незаземлений дах, то його потрібно буде ремонтувати. Крім того, незаземлена дах, накритий металочерепицею, може сам по собі накопичувати статичний заряд. Накопичення заряду статичної електрики, здатне призвести до того, що побутові електричні пристрої можуть вийти з ладу. Але найстрашніше, те, що розряд несе велику небезпеку здоров'ю, або життю людей.

Назад в: Блискавкозахист, Електрика 26-06-2013

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Внутрішня система блискавкозахисту: принцип роботи
Внутрішня система блискавкозахисту: принцип роботи

Що ж таке зовнішній чи внутрішній блискавкозахист? За великим рахунком це блискавковідвід, а які типи цих пристроїв існують та чому блискавки...

Блискавкозахист заміського будинку або котеджу
Блискавкозахист заміського будинку або котеджу

На сьогоднішній день блискавкозахист заміського будинку – це невіддільна частина захисту будинку від загоряння, а також поразки розрядами...

Як зробити розрахунок зон блискавкозахисту на практиці?
Як зробити розрахунок зон блискавкозахисту на практиці?

Будь-який блискавковідвід формує біля себе чітко обмежений простір, можливість попадання у яке розряду блискавки фактично дорівнює нулю. Це...

Всі статті