+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Навіщо потрібна охорона периметру території?

Навіщо потрібна охорона периметру території?

Сучасна охорона периметру території включає до себе пристрої та обладнанання, яке фіксує спробу проникнення на певний об'єкт на найпершій стадії – при перетині кордонів ділянки. У Радянському Союзі перші такі системи були використані на державних дачах у Криму, а пізніше – і на інших об'єктах, пов'язаних з партійною верхівкою країни.

Що таке охорона периметру?

Охорона периметру - це сукупність механізмів, різного обладнання та засобів захисту, які забезпечують цілісність та збереження певної ділянки по його конкретним кордонів, запобігають незаконне проникнення третіх осіб на територію закритого типу. Система створюється спеціально для охорони території та має свої технічні особливості.

Наприклад, сучасні бар'єри та датчики не просто подають сигнал про те, що певна межа була порушена. Вони можуть розпізнавати навіть найдрібніші пошкодження парканів та окремих секцій, реагувати тільки на ті сигнали, які безпосередньо несуть загрозу проникнення зловмисників.

Що входить у систему охорони?

Системи охорони периметру зазвичай включають механічні перешкоди та технічні засоби захисту. Вони дають можливість виявити, або налякати зловмисників та непроханих гостей до того, як вони проникнуть на об'єкт охорони.

Технічні засоби включають до себе:

  • радіохвильові та вібраційні сповіщувачі;
  • аналізатори та контролери;
  • інфрачервоні бар'єри;
  • приймально-контрольні прилади;
  • панелі управління;
  • засоби моніторингу та спостереження.

Кожен з таких пристроїв має свої функції. Наприклад, аналізатори різних типів дозволяють приєднувати додаткове обладнання PIO до загальної лінії комунікації, а також здійснювати обмін інформацією з інтерфейсами та PDS-датчиками.

Інфрачервоний бар'єр

Коли на об'єкті вже є охоронний прилад з автодозвоном по телефонній лінії, але умови не дозволяють передавати якісний сигнал, використовують зовнішні GSM-комунікатори для передачі тривожного сигналу по GSM-каналу.

До механічних перешкод відносять бар'єри та перепони, які уповільнюють, або ж ускладнюють проникнення порушника на об'єкт, що охороняється ділянку. До таких перешкод відносяться паркани різної висоти та міцності, плоскі огорожі, колючий дріт, стовпи для парканів та секційні загородження, та інші різні механічні вироби.

Назад в: Охорона периметру, Безпека 15-04-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Навіщо потрібна система периметральної охоронної сигналізації?
Навіщо потрібна система периметральної охоронної сигналізації?

Сьогодні люди найчастіше використовують автономні охоронні сигналізації, можливо тому, що коштують вони дешевше, та призначені, в основному,...

Які засоби охорони периметра потрібні для захисту об'єкту?
Які засоби охорони периметра потрібні для захисту об'єкту?

Безпеку на об'єкті слід починати з організації охорони по його периметру. Основна мета охорони периметра - це встановлення факту порушення в...

Як зробити паркан з колючого дроту?
Як зробити паркан з колючого дроту?

Існує чимало методів захисту свого майна та території від проникнення небажаних гостей та одним з найдоступніших є механічні перешкоди....

Всі статті