+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Навіщо потрібно зовнішнє освітлення території?

Навіщо потрібно зовнішнє освітлення території?

Багато називають зовнішнє освітлення території мало не мистецтвом, адже технічно воно давно перейшло з банальної «установки лампочки» сміливі дизайнерські рішення.

Освітлення території включає в себе естетичну сторону, функціональність і давно використовується в промислових і інших підприємствах.

Зовнішнє освітлення має ряд позитивних переваг, і одне з них – безпека території, адже це як якийсь провідник для людини. Увечері можна спокійно йти по дорозі не боячись спіткнутися, добре проглядається паркінг (якщо система встановлена на підприємстві) і так далі.

Навіщо потрібно освітлення території?

Варто зрозуміти, що зовнішнє освітлення – не декоративна функція. В першу чергу, це стабільне освітлення вхідних дверей та вікон (ніхто не стане зламувати офіс/будівля вночі, адже як кажуть «все на виду»).

Не варто забувати про безпеку в холодну пору року – взимку буде чудово видно сходи і сходинки. На сьогоднішній день технологій для освітлення безліч, різні ліхтарі, дизайни, прожектори, кольору і сама система установки кардинально відрізняється.

З чого починається робота?

Найважливіша частина постановки етапів роботи – розробити ефективну освітлювальну систему, виявити дрібні деталі, нюанси і зробити розрахунки ще до початку монтажних робіт! Приміром, ми враховуємо розмір кабелів, можливості включення і звичайно – комфортне використання системи, адже кожний об'єкт індивідуальний.

Щоб установка була вдалою, необхідно скласти детальний план освітлення, грамотно скласти розрахунок конфігурації освітлювальної системи, провести контроль встановлення комунікації, підключити світлове обладнання (ще необхідно відрегулювати систему) і після – встановити вимикачі.

Навіщо потрібно зовнішнє освітлення території?

Саме такий невеликий перелік повинні виконувати професіонали, а Вам же залишається лише задуматися про типи світильників. Ціни та опису на світильники Ви можете подивитися тут. Варто відразу сказати – зовнішнє освітлення вимагає якості, саме тому ми рекомендуємо ставити і водонепроникні герметичні світильники.

Також, зовнішнє освітлення може візуально перетворити будівлю, плюс не варто забувати про вікна, щоб світло не потрапляло прямими променями. Нічого страшного не станеться, тільки погодьтеся – працювати, коли в обличчя світить ліхтар не найкраще рішення.

Назад в: Освітлення, Електрика 16-09-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Розводка електропроводки в квартирі
Розводка електропроводки в квартирі

З ростом прогресу в наших квартирах з'явилася величезна кількість всіляких сучасних електроприладів, які покликані полегшувати наше життя, тому...

Для чого та де використовуються комутаційні елементи?
Для чого та де використовуються комутаційні елементи?

При прокладанні мережі нам не обійтися без пристроїв комутації: погодьтеся, будь-яку кабельну лінію просто неможливо собі уявити без вимикачів,...

Як обрати прожектор для вуличного освітлення?
Як обрати прожектор для вуличного освітлення?

Область застосування сучасних прожекторів не обмежується тільки освітленням доріг та територій, що охороняються. Сьогодні їх використовують...

Всі статті