+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Захист кабелю від механічних пошкоджень у приміщенні

Захист кабелю від механічних пошкоджень у приміщенні

Прокладаючи інформаційні, слабкострумові, силові лінії потрібно захищати – це факт. Тому на практиці будівництво СКС не обходиться без застосування кабельних коробів – дані конструкційні елементи більш ніж затребувані. Зрозуміло чому – вони виконують одразу дві функції: захисну та естетичну. З одного боку, вони оберігають проводку від зовнішніх впливів, з іншого – приховують її від сторонніх поглядів, надаючи обстановці приміщення більш привабливий зовнішній вигляд.

Звідси зрозуміло, навіщо встановлювати короба при монтажі кабельних мереж, тому давайте перейдемо до того, що інсталювати в кожній конкретній ситуації. Це питання також варто розглянути, адже конструктивні елементи можуть бути різними за видом і виконанням. Кабель-канали, плінтуси, магістральні та модульні канали, колони, мініканали – все це свого роду короба, та застосовуються вони в різних ситуаціях для захисту кабелю від механічних пошкоджень у приміщенні.

Застосування кабельних каналів

Кабельні плінтуси є практичною альтернативою звичайним – з їх допомогою прокладається проводка в будинках, квартирах, офісах, тобто в приміщеннях з високими вимогами до естетичності монтажу. Як правило, на поверхні сучасних моделей даних коробів можна інсталювати різні електроустановочні деталі.

Колони також потрібні для естетичного монтажу, але вже в тих випадках, коли проводка йде по стіні, від підвісної стелі до технічної підлоги. Дані короба затребувані в тих випадках, коли будівництво СКС проходить в житлових, громадських, офісних приміщень.

Колона

Кабель-канали являють собою повноцінні настановні системи, що використовуються для захисту силових та слабкострумових трас. Зауважте, це саме комплексні рішення, до складу яких входить не тільки сам короб, а й кріплення, вимикачі, відводи, розетки, роз'єми. Окремим конструктивним елементом можна вважати кабельний мініканал – він застосовується для захисту проводки, прокладеної на малій відстані та, як правило, не передбачає можливості інсталяції електро настановних деталей на своїй поверхні.

Магістральні короби вирішують наймасштабніші завдання – вони потрібні для монтажу комунікаційних ліній між будівлями. Як і кабель-канали, це настановні багатокомпонентні системи. Але при цьому на поверхню магістральних коробів не можна інсталювати електроустановочні деталі, що цілком логічно та раціонально, якщо брати до уваги той факт, що їх прокладають зовні будинків.

Як бачите, функції каналів різного роду більш ніж затребувані та актуальні. Звідси зрозуміло, чому монтаж кабельних мереж проходить із застосуванням коробів просто необхідно.

Назад в: Кабельні споруди, Інформатизація 05-03-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Для чого потрібна установка гофрованої труби?
Для чого потрібна установка гофрованої труби?

Як ви знаєте, електропроводку можна прокладати в самих різних кабель-каналах . Зараз ми хочемо розглянути випадок, коли здійснюється із...

Як проводиться прокладка волоконно-оптичного кабелю?
Як проводиться прокладка волоконно-оптичного кабелю?

При прокладці кабелів зв'язку необхідно враховувати максимальні тягові зусилля, допустимі радіуси вигинів та прогинів для обраного типу кабелю,...

Як проводиться монтаж кабельних каналів?
Як проводиться монтаж кабельних каналів?

Звичайно, відповідь на це питання потрібно знати як професіоналу, так і новачкові, тому ми й підготували дану статтю. В її рамках ми розповімо...

Всі статті