+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як замінити старі кріпильні елементи на нові?

Як замінити старі кріпильні елементи на нові?

Якщо на об'єкті замовника діє розгорнута і структурована кабельна система, до її складу в обов'язковому порядку входять кріпильні елементи. Зараз ми говоримо про скоби, жолоби і, звичайно ж, кронштейни. Зокрема, останні допомагають зміцнювати комунікаційні лінії на вертикальних площинах. Саме завдяки кронштейнам прокладка кабелю може здійснювати по стінах, що часто більш ніж актуально.

Як бачимо, у кріпильних елементів ключове значення. Але, звичайно, жоден з них не є вічним, і будь-який кронштейн, навіть самий міцний і надійний, з часом виходить з ладу, тобто перестає надійно фіксувати кабельну лінію. Відповідно, постає питання про ремонт або заміну (з модернізацією) цього кріпильного елементу. Дана проблема вирішується в рамках планового обслуговування мережі, зазвичай без яких-небудь ускладнень, тому що кронштейни виходять з ладу порівняно рідко – їх змінюють далеко не після кожного огляду.

Заміна кріпильних елементів

Але зараз ми хочемо приділити увагу іншому моменту, а саме питанню, як замінити старі кріпильні елементи на нові? Адже сьогодні можна перейти на бездротову мережу, і тоді кронштейни, скоби, захисні короби будуть зовсім не потрібні.

Кріпильні скоби

У цій ситуації потрібно перш за все керуватися складністю і масштабами вже впровадженої і працюючої кабельної мережі – від цього безпосередньо залежить, наскільки безболісним буде перехід. Якщо мова йде про великі підприємства, великі виробничі об'єднання, громадські або спортивні об'єкти з історією, потрібно розуміти, що по їх території прокладені десятки і навіть сотні кілометрів кабелів. В такому випадку набагато простіше замінити пару-трійку кронштейнів більш міцними і новими, ніж повністю переходити на бездротовий тип зв'язку. Звичайно, на базі цих об'єктів варто впроваджувати і wireless-технології, тим більше що майбутнє саме за ними, але поки лише в якості додаткових засобів зв'язку. Пізніше, з часом, буде зроблений плавний перехід, на бездротову мережу, ну а поки прокладка кабелю повинна залишатися в строгих рамках стандартів.

Ну а якщо мова йде про малі або з нуля оснащені об'єкти, доцільно орієнтуватися відразу на wireless-технології. У таких випадках організація мережі або перехід не будуть супроводжуватися величезними фінансовими і тимчасовими витратами. У ситуації з такими об'єктами можна взагалі не замислюватися про кронштейнах, способах їх встановлення, заміни та модернізації.

Назад в: Кабельні споруди, Інформатизація 15-02-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Склад слабкострумових мереж та сфери застосування
Склад слабкострумових мереж та сфери застосування

Всі кабелі, що проходять по квартирі чи офісі прийнято ділити на силові та слабкострумові. Силові кабелі забезпечують живлення...

Характеристики та види розподільних пристроїв
Характеристики та види розподільних пристроїв

Комутаційно-розподільні пристрої представлені у вигляді зручних комутаційних панелей для розподілу та з'єднання волокон лінійного оптичного...

Як створити слабкострумові кабельні системи в бізнес-центрі?
Як створити слабкострумові кабельні системи в бізнес-центрі?

Будівництво ультрасучасних бізнес-центрів у великих містах сьогодні зовсім не рідкість. Це досить нове для нашої країни явище, тому ще не всі...

Всі статті