+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Заземлення та внутрішній блискавкозахист житлового будинку

Заземлення та внутрішній блискавкозахист житлового будинку

Заземлення та внутрішній блискавкозахист житлового будинку – це відповідальна й серйозна справа, оскільки пов'язана із гарантуванням безпеки людей, а також збереженню об'єкту.

Нехтування заходами пожежної безпеки черевате наслідками, причому, найчастіше не тільки втратою житлового, або дачі, але й людськими жертвами, унаслідок загорання будинку незахищеного блискавковідводом. Попадання блискавки у будівлю, особливо пряме попадання, призводить до пожежі. Тому, не слід проявляти безвідповідальність та нехтувати заходами безпеки, особливо такими як блискавкозахист житлового будинку та іншими заходами безпеки.

За важливістю заземлення й внутрішній блискавкозахист житлового будинку зараховуються до систем пожежної сигналізації та систем відеоспостереження за об'єктом.

Безумовно, ймовірність попадання блискавки в будинок в нашому регіоні за даними статистики не велика, всього 1-2 випадки, але це може виявитися Ваш будинок. Тому питання блискавкозахисту житлового будинку повинні бути вирішені в числі перших, на ряду з іншими важливими заходами пожежної безпеки.

Поняття блискавки

Блискавка, являє собою електричну дугу, на зразок газорозрядних ламп, та виникає блискавка через накопичення великої різниці потенціалів між грозовим фронтом та землею. Утворюється вогняний канал іонізованого повітря, який називають «stepleader», у ньому розвивається швидкість від 100 до 1000 км/с, та досягаючи землі, викликає головну фазу розряду блискавки, який ми та бачимо.

Влучення блискавки в будинок

Дуже часто по каналу проходить кілька розрядів один за одним, поступово убуваючи. Струм першого розряду перевищує 18.000А. У зв'язку з цим, навіть у випадку не прямого попадання блискавки, відбувається перенапруження, яке проходячи по нашій домашній електропроводці, виводить з ладу незахищене блискавковідводом електрообладнання.

Ось чому в цій статті ми особливо загострюємо Вашу увагу на питаннях блискавкозахисту, особливо важливо те, що це питання безпеки людей, а також питання збереження Вашого електрообладнання, яке сьогодні коштує досить дорого. Тому, в обов'язковому порядку, слід зробити монтаж блискавкозахисту, в цілях його захисту будинку від загоряння.

Особливо з урахуванням того, що послуги фахівців по системах блискавкозахисту не особливо дорогі. А ризики, яким ви піддаєте своє електрообладнання, а також саму будівлю, а часто і саме життя людей, занадто великі. Тому, якщо Ваш будинок досі не оснащений системою блискавкозахисту, слід звернутися до фахівців, які про безпеку знають все. Вони допоможуть Вам, згідно з договором, монтувати систему блискавкозахисту для дому, грамотно розрахувавши параметри та характеристики будови.

Назад в: Заземлення, Блискавкозахист, Електрика 07-12-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як зробити заземлення медичного закладу?
Як зробити заземлення медичного закладу?

У медичних установах, дуже багато апаратури, для ефективної роботи якої, потрібно заземлення . Виключно професіонали володіють навичками...

Як виміряти опір заземлення?
Як виміряти опір заземлення?

Якщо Вас цікавить питання, як виміряти опір заземлення, слід знати, що заземлення – це підключення будь електричного кола до землі. Заземлення...

Як зробити заземлення в будинку своїми руками?
Як зробити заземлення в будинку своїми руками?

Заземлення являє собою електричне з'єднання електроприладу, або іншого предмету з провідного матеріалу з землею та включає в себе металеве...

Всі статті