+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Будівництво СКС: застосування гофри та коробів

Будівництво СКС: застосування гофри та коробів

Сьогодні гофровані труби є обов'язковими елементами будь-якої серйозної та розгалуженої кабельної системи. Гофра активно використовується при практичній організації силових, комп'ютерних, телефонних, оптичних та коаксіальних комунікаційних ліній. Звідси зрозуміло, що даний монтажний елемент знаходить своє застосування в рамках житлових та промислових, муніципальних та комерційних об'єктів.

Тому обов'язково потрібно розглянути причини, за якими будівництво СКС не обходиться без застосування гофри та коробів. Чим вони корисні?

Гофра та короби

Дані елементи забезпечують захист кабельної лінії від механічних пошкоджень. Доведено, гофра пом'якшує удари середньої сили – з нею система комунікацій служить довше. Звичайно, із застосуванням цих конструктивних елементів забезпечується додатковий захист та від будь-яких інших видів механічних впливів. Так, наприклад, гофра перешкоджає перетирання комунікаційної лінії про виступаючі ділянки поверхні, робить неможливим різкі занадто різкі вигини лінії.

Крім того, це ще й додаткова ізоляція прокладеного силового кабелю. Будівництво СКС виконується із застосуванням гофрованих електромонтажних труб ще й тому, що в такому випадку практично виключена можливість удару струмом, навіть в ситуації з пошкодженим ізоляційним шаром проводки.

Гофра

І, нарешті, дані конструктивні елементи забезпечують надійний захист всієї лінії від наслідків короткого замикання. Якщо останнє відбулося, гофра перешкоджає поширенню вогню, отриманого в результаті загоряння проводки – з такими трубами пошкодження будуть мінімальними. Словом, в потрібності та цього елемента при будівництві СКС не виникає жодних сумнівів – його актуальність та необхідність доведена на практиці. Але важливо знати не тільки те, за рахунок чого потрібна гофра, але і те, де і як вона встановлюється. Давайте розглянемо це питання.

Застосування гофри

Через використання дані труби монтують як зовнішнім способом так і приховано. Перший варіант актуальний більше для виробничих та службових приміщень, при оснащенні яких не обов'язково добиватися естетичного вигляду приміщення. Ну а прихований монтаж гофри здійснюється у випадку з житловими, громадськими, комерційними об'єктами, тобто в тих ситуаціях, коли потрібно, щоб проводка не псувала інтер'єр. Тому кабельні лінії, захищені даними трубами, прокладають під фальш-полами та стелями, а також за панелями з гіпсокартону. Можливий варіант, коли гофра з проводкою буде монтована всередині бетону (але зараз це рідкість).

Як бачите, встановлення гофрованої труби в рамках інсталяції СКС потрібно, та зробити це досить легко – для професіонала організація такого захисту кабельної лінії не буде проблемою.

Назад в: Кабельні споруди, Інформатизація 05-03-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Склад слабкострумових мереж та сфери застосування
Склад слабкострумових мереж та сфери застосування

Всі кабелі, що проходять по квартирі чи офісі прийнято ділити на силові та слабкострумові. Силові кабелі забезпечують живлення...

Слабкострумні інженерні мережі для готелів
Слабкострумні інженерні мережі для готелів

Сучасний готель – це цілий комплекс інженерних рішень, що дозволяють автоматизувати процес прийому та обліку гостей, виписки рахунку,...

Телекомунікаційна шафа: загальні характеристики
Телекомунікаційна шафа: загальні характеристики

Телекомунікаційна шафа являеться досить практичним та раціональним рішенням при проектуванні та встановленні структурованих кабельних систем....

Всі статті