+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Опитування та голосування
Вам подобається наш сайт?

Умови використання сайту

Умови використання сайту

Цей сайт є власністю компанії «Кластер-плюс». Вся інформація, розміщена на цьому сайті, включаючи: відео зображення, дизайн, компонування і розташування контенту, є інтелектуальною власністю торгової марки «Кластер-плюс» © і захищена Українським законодавством про авторське право, а також міжнародними договорами України щодо захисту інтелектуальної власності.

Категорично забороняеться копіювати інформацію й відтворювати її подальшу публікацію на будь-якому іншому інтернет ресурсі. Заборонено копіювання та републікування матеріалів сайту для друкованих видань. При частковому копіюванні контенту – не більше 150 символів (з проміжками) – гіперпосилання на сайт www.klaster-plus.ua обов'язкове. Дана заборона не поширюється на найменування компанії її торгових марок та графічних зображень логотипів.

При порушенні авторських прав, у тому числі і зазначених тут умов, на порушника буде подано позов на відшкодування моральної та матеріальної шкоди – незалежно від місць розташування сайту та його власників.

Також, буде надіслано повідомлення про порушення прав:

  • хостинг-провайдеру – для призупинення або відмови в розміщенні ресурсу порушника, на час розгляду судового позову;
  • реєстратору доменного імені – для призупинення або повну відмову в обслуговуванні доменного імені;
  • пошуковим службам Google та Яндекс – з вимогою видалити з пошукового індексу сайт-порушник, при цьому підставою для видалення сайту з пошуку буде посилання на сторінку з повідомленням про порушення авторського права.

Претензії можуть бути відправлені без повідомлення сайту-порушника і без листування з власником сайту-порушника.

Ні за яких обставин «Кластер-плюс» не несе відповідальності за будь-які прямі або непрямі збитки, спричинені використанням даного сайту, або неможливістю його використання.

Ми відповідально ставимося до питання конфіденційності користувачів сайту і поважаємо право кожного користувача на конфіденційність. Тому ми гарантуємо, що жодна інформація, отримана від Вас, ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам без вашої згоди, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.

Для отримання додаткової інформації та права на розповсюдження інформації на сайті ви можете звертатися за контактами вказаними на сайті.

Повідомити про помилку
Повідомити про помилку

Якщо Ви знайшли помилку або неточність на сайті, повідомте нас і ми її виправимо ...

Подати заявку
Новини та події
Оновлено сертифікат на СКС Одескабель
Оновлено сертифікат на СКС Одескабель

У липні 2018 року компанія Кластер-плюс пройшла сертифікацію і оновила сертифікат СКС від найбільшого виробника кабельної продукції в Україні –...

Вітаємо з Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!
Вітаємо з Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

Дорогі друзі, клієнти та партнери компанії! Компанія Кластер-плюс вітає Вас з наступаючими новорічними святами! Нехай новий 2018 рік...

Оновлення системи Партнерських винагород
Оновлення системи Партнерських винагород

Шановні партнери, звертаємо Вашу увагу на оновлення «Автоматизованої системи обліку і контролю заявок». Тепер вносити партнерські заявки і...

Всі новини