Phone+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників

Блискавкозахист покрівлі, ціни знижені на 50%

Блискавкозахист покрівлі, ціни знижені на 50%

Ваша будівля найвища в окрузі? У Вас металева покрівля? - Усі ці ознаки говорять про те, що під час грози є ризик попадання блискавки по споруді.

Ми пропонуємо Вам встановити блискавкозахист та захистити будівлю, а також прилеглу до нього територію від негативних впливів блискавок, як прямих, так і непрямих (попадання потенціалу блискавки через електричні мережі).

З 1 січня 2020 року по 15 березня 2020 року діє акція, за умовами якої, ціна на монтаж блискавкозахисту для покрівлі знижена на 50%. Також у рамках акції ми безкоштовно виконаємо індивідуальний розрахунок блискавкозахисту згідно діючих норм та правил. Акційні ціни діють для організацій та приватних осіб, об'єкти яких знаходяться у Києві та Київській області.

Установка блискавкозахисту на об'єкті виконується в кілька етапів. Спочатку ми робимо огляд об'єкту та уточнюємо індивідуальні вимоги замовника.

На підставі отриманих даних ми готуємо технічне рішення, в якому позначимо особливості архітектури покрівлі та зробимо розрахунок вимог для обладнання. Після закінчення проектування ми надамо кошторис та узгоджуємо час виконання робіт. Монтаж основного обладнання включає в себе установку блискавкоприймачів, струмоприймачів, заземлювачів, з'єднувачів, УЗІП та інших компонентів системи. Після монтажних робіт виробляємо вимірювання опору контуру та випробування системи в цілому. По закінченню робіт, ми надамо комплект виконавчої документації, а також протоколи вимірювань та акти прихованих робіт.

Впроваджувальна система блискавкозахисту являє собою комплекс технічних пристосувань та спеціальних пристроїв для забезпечення безпеки покрівлі під час грози, а також людей та майна яке знаходиться у будівлі.

Щоб замовити блискавкозахист покрівлі «під ключ», за акційною ціною, звертайтеся до наших фахівців.

Акция завершена

Назад в: Блискавкозахист 20-12-2018

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Обслуговування блискавкозахисту, знижка 30%
Обслуговування блискавкозахисту, знижка 30%

Пошкоджений блискавкоприймач? Заіржавів струмовідвід? – Важливість цих питань не можна недооцінювати так як це може призвести до незворотніх...

Всі акції