Phone+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників

Обслуговування диспетчеризації, вартість знижена на 30%

Обслуговування диспетчеризації, вартість знижена на 30%

Немає показників від датчиків? Контролер не виконує команди? Не виводиться графічне зображення параметрів? Система не перемикає на резервні пристрої? – Для сучасної будівлі, з його різноманіттям інженерних систем та мереж, ці питання завжди будуть актуальними. Відмова системи управління, або життєзабезпечення може привести до непередбачуваних наслідків. Диспетчер не побачить важливу подію та не зможе вжити необхідних дій, тим самим підприємству буде завдано шкоди.

Щоб вирішити проблеми з інженерним обладнанням в будівлі, а також звести їх виникнення до мінімуму, ми пропонуємо організувати технічне обслуговування систем диспетчеризації та автоматизації. Інженерні системи забезпечують моніторинг та управління ліфтами, електропостачанням, вентиляцією, кондиціонуванням, водопостачання, теплопостачанням і так далі. Висновок абонентського договору на обслуговування забезпечить своєчасну профілактику та усунення аварійних несправностей, що в свою чергу, знизить матеріальні витрати і використання людських ресурсів.

У період з 1 січня 2020 року по 15 березня 2020 року, діє акція «Інтелектуальний світ», за умовами якої, вартість технічного обслуговування диспетчеризації знижена на 30%. Також, у рамках акції, ми безкоштовно виконаємо аудит інженерного обладнання, на підставі якого підготуємо технічний висновок та пакет документів необхідних для експлуатації системи. Пропозиція діє для організацій територіально розташованих у місті Київ та Київській області.

Технічне обслуговування диспетчеризації включає в себе ремонтно-профілактичні роботи з підтримки обладнання в робочому стані, а саме: шафа автоматики, контролерів, датчиків, регуляторів, виконавчих механізмів та інших пристроїв. Роботи з діагностики обладнання та його ремонт, при необхідності, виконується безпосередньо на об'єкті. Обслуговування систем автоматики виконується згідно регламенту передбаченого виробником, без переривання роботи основних пристроїв та системи у цілому.

Аварійні роботи виконуються з реагуванням до 2-х годин та виконуються в режимі 24/7. Регулярне технічне обслуговування є важливою складовою бездоганної роботи всіх інженерних систем у будівлі та дозволяє скоротити експлуатаційні витрати.

Своєчасна підтримка обладнання та оновлення програмного забезпечення дають можливість уникнути простоїв у роботі системи, а віддалений моніторинг дозволить дізнатися про її стан 24 години на добу. Контролери моніторингу дозволяють виробляти цілодобове спостереження за інфраструктурою інженерних систем та працювати як у локальній мережі з підключенням через порт Ethernet, так і передавати інформацію через мережу Інтернет диспетчеру який знаходяться віддалено. Найважливішим завданням, яке вирішує автоматизація будівлі, тобто зниження відмовостійкості основного інженерного обладнання та підвищення його продуктивності.

Щоб замовити обслуговування диспетчеризації, за акційною ціною, звертайтеся до наших фахівців.

Акция завершена

Назад в: Диспетчеризація 07-02-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Вартість диспетчеризації будівель знижена на 10%
Вартість диспетчеризації будівель знижена на 10%

Потрібно оптимізувати роботу інженерних систем в будівлі? Нераціональне використання енергоресурсів? Необхідно забезпечити цілодобовий...

Всі акції