Каталог
+380Показати номер
Куточок покупця
  • Оплата
    • безготівковий банківський переказ (з ПДВ);
    • оплата готівкою на рахунок, в касі будь-якого банку.
  • Сервіс
    • консультація фахівця з виїздом на об'єкт;
    • складання кошторису на протязі доби.
  • Гарантія
    • гарантія на проектні роботи 5 років;
    • гарантія на монтажні роботи 1 рік.

Прокладка електричного кабелю в будівлі

Хіт!
Прокладка електричного кабелю в будівлі
Ціна: від 5.94 грн
13075
Виконуємо
+
Купити в один клік Додати до порівняння Відкласти

Прокладання електричного кабелю залежить від безлічі факторів, але основний з них це стан приміщення. Якщо в приміщенні планується ремонт, то краще зробити приховану проводку. У разі якщо чистове оздоблення вже зроблена, доцільно прокладати зовнішню проводку.

Крім того на спосіб монтажу може вплинути матеріал стін і перекриттів будівлі (бетон, цегла, дерево). В залежності від призначення приміщення потрібно враховувати захист кабелю від підвищеної вологості, температури або хімічно агресивного середовища.

Для дерев'яних будинків з чистової обробкою застосовується негорючий кабель для зовнішньої прокладки. В залежності від типу і стану приміщення зовнішня электроповодка прокладається в спеціальних кабель-каналах, таких як: пластикові короби, плінтуса, закладні труби та металорукав. У пострадянських країнах у маркуванні негорючого кабелю є індекс «нг».

В бетонних і цегляних будинках найчастіше застосовується прихована проводка. Кабель укладається в спеціально підготовлені штроби зроблені в стінах, підлозі або стелі. Якщо в приміщенні вже зроблені заставні труби, кабель простягають до них за допомогою спеціального інструменту – протяжки.

В приміщеннях з особливими кліматичними умовами застосовуються кабелі спеціального призначення, оболонка яких забезпечує безпеку людей і електрообладнання під час експлуатації електромережі.

Вартість послуги «Прокладка електричного кабелю в будівлі» (ціна: від 5.94грн) не включає витрати на доставку обладнання та виїзд спеціалістів на місце проведення робіт. Ціни на послуги можуть бути переглянуті індивідуально, як у меншу, так і більшу сторону. В першу чергу на ціноутворення впливає обсяг робіт та наявність зовнішніх факторів (допуски, погодження, дозволи). Також на вартість може вплинути: розташування об'єкта, термін виконання, складність робіт, використання спецтехніки, погодні умови та інші фактори.

Ми надаємо послуги по всій території України, а саме: Київ, Харків, Львів, Одеса, Дніпро, Чернігів, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Житомир, Івано-Франківськ, Хмельницький, Вінниця, Черкаси, Кропивницький, Миколаїв, Херсон, Суми , Полтава, Кременчук, Кривий Ріг, Запоріжжя, Краматорськ, Маріуполь, Біла Церква, Чернівці та інші міста.

Наша компанія виконує інженерні роботи «під ключ», тим самим забезпечуючи наших клієнтів усім необхідним «з одних рук» якісно, швидко та недорого. Зверніться до наших спеціалістів, які допоможуть зробити розрахунок вартості робіт та виконати їх у встановлені терміни.

Перед проведенням монтажних робіт наші фахівці проведуть обстеження об'єкта, вивчать проект і складуть план виконання робіт. Як правило, електропостачання будівлі виконується в кілька етапів. На першому етапі виконується монтаж електричного кабелю, на другому встановлення розеток та щитового обладнання.

У перелік робіт входить:

  • перевірка цілісності кабелю;
  • розмітка кабельних трас та місць встановлення електрообладнання;
  • перевірка прохідності кабель-каналів і трубопроводів;
  • прокладка кабельних ліній;
  • під'єднання електропроводки;
  • «продзвонювання» кабелю і складання протоколу вимірювань.

Якщо прокладка кабелю передбачає штроблення стін, ми відновимо пошкоджену поверхню та підготуємо її до штукатурки. Шпаклівка передбачена в місцях прокладки кабелю, встановлення електрощитів та розподільних коробок.

Слід відзначити, що Ви отримаєте не тільки електропроводку, але й виконавчу документацію. Вона може знадобитися в майбутньому, під час косметичного ремонту, або усунення несправностей.

Відповісти
А можно штробы в потолке делать? У меня квартира в 9-ти этажном доме.
Відповісти
Нормативные документы не запрещают, нужно смотреть индивидуально. Если перекрытие потолка сделано из панелей – не советую, а если монолит, то можно «без фанатизма».
Написати відгук