Phone+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників

Як використовують вуличне відеоспостереження у Європі

Як використовують вуличне відеоспостереження у Європі

У наш час системи вуличного відеоспостереження зустрічаються дуже часто. Наприклад, будь-який бажаючий може подивитися на головну площу найбільших міст України, очима камер відеоспостереження у реальному часі.

У Британії такі системи можна побачити буквально на кожному розі: їх встановлюють і співробітники Скотленд-Ярду, і звичайні мешканці для забезпечення власної безпеки.

Відеоспостереження на вулиці з 1960-х років дозволяє контролювати найгаласливіше та найнебезпечніше свято країни – день Гая Фокса.

Де актуально вуличне відеоспостереження?

Сьогодні, відеоспостереження встановлюють на великих промислових об'єктах, де потрібно контролювати не тільки безпеку, але й роботу персоналу. Без подібних систем не обходяться вуличні парковки, котеджні селища, житлові будинки та інші об'єкти. Останнім часом навіть біля під'їздів багатоповерхових будинків встановлюють засоби спостереження. Найбільш популярними такі системи залишаються для великих заміських будинків зі значною територією, перевіряти яку іншим способом просто неможливо.

Вулична відеокамера

Довгий час вуличні відеокамери були чорно-білими, оскільки саме при такій зйомці вдавалося передати чіткість зображення у будь-яких умовах освітлення. Але сьогодні розробляються більш сучасні камери з високою роздільною здатністю, кольоровою картинкою та високим рівнем чутливості. А можливість відеозапису та створення архівів дозволяє знаходити потрібні події у нестандартних та небезпечних ситуаціях.

Історія вуличного відеоспостереження у Європі

Вперше система вуличного спостереження було встановлено в Німеччині, на військовому полігоні. Вона була розроблена для спостереження за процесом запуску ракетного комплексу ФАУ-2 у 1942-му році. Вже у 1956-му році поліція цієї ж країни вирішила встановити схожу систему на вулицях міста Гамбурга. Вона отримала назву «Чарівне дзеркало».

У творах багатьох фантастів системи вуличного відеоспостереження – це «очі» спецслужб. В якійсь мірі вони дійсно дозволяють контролювати кожен крок людей та помічати те, що при звичайному спостереженні побачити складно. До того ж, сучасні технології дозволяють виробляти якісний запис, зберігати архіви та навіть розпізнавати обличчя та автомобільні номери. Ідея Оруела про «Великого Брата», який стежить за нами, навіть на вулицях, втілилася цілком мирно та корисно: поліція може контролювати громадський порядок, а громадяни - забезпечити для себе контроль та захист від проникнення на приватну територію зловмисників.

Назад в: Відеоспостереження, Безпека 12-04-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як обрати відеодомофон для квартири?
Як обрати відеодомофон для квартири?

Відеодомофон для квартири складається з двох основних частин: зовнішньої – панелі виклику та внутрішньої – монітора. Також у комплект входить...

Сучасне відеоспостереження: трансформація зображення
Сучасне відеоспостереження: трансформація зображення

Камери відеоспостереження є спеціальними пристроями, які записують та транслюють відеоінформаційних ряд на спеціальні пульти. В системі...

Як встановити відеоспостереження для приватного будинку?
Як встановити відеоспостереження для приватного будинку?

Дана стаття присвячується питанню, як встановити відеоспостереження для приватного будинку? Слід в обов'язковому порядку звернутися до...

Всі статті