Phone+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників

Як вибрати охоронну сигналізацію?

Як вибрати охоронну сигналізацію?

Для багатьох людей, установка охоронної сигналізації здається чимось страшним, нудним і викликає спазми шлунка від однієї думки – скільки ж витратитися часу. Це не дивно, адже при неписьменної роботі процес монтажу дійсно затягнеться на довгий період.

Щоб такого не траплялося, необхідно чітке планування і грамотні фахівці, які роблять роботу оперативно. У всіх сферах необхідно вміти автоматизувати роботу, робити чіткі завдання. Давайте спробуємо розібратися, як краще вибрати охоронну сигналізацію, щоб не витратити час і гроші «на вітер».

Який вид сигналізації вибрати

Для початку варто визначитися, куди її необхідно встановити і після – вибрати тип пристроїв, адже від їх якість безпосередньо впливає на захист приміщення. На сучасному ринку безліч систем для офісів, квартир і приватних будинків і логічно – необхідно дізнатися максимально точну інформацію про пристрої та застосування. Ми поділяємо системи сигналізації на два види:

Автономні – це комплексні пристрої, завдання яких реагувати на проникнення. Система включає звукову сирену, але в цьому випадку оповіщення службі охорони не прийде. По суті, цей тип відноситься більше до психологічного захисту, як би не звучало. Звук сирени впливає на зломщика і швидше за все він просто втече, хоча гарантій немає.

Пультові – цей тип системи ефективнійший попереднього. Він сигналізує про проникнення на номер власника будинку або офісу, і звичайно сповіщає службу охорони, після чого вони відразу виїжджають. Як говориться – майно захищено, всі щасливі. До того ж, в активних системах апріорі встановлюють тривожну кнопку, яка при натисканні викликає працівників охорони (такий тип відмінно підходить для офісів і складів).

Як вибрати охоронну сигналізацію?

Існує ще бездротовий тип сигналізації. Ця система вважається найбільш простою в плані монтажу, але вона дорожча в експлуатації, так як вимагає регулярної заміни елементів живлення (батарейок).

Встановлення охоронної сигналізації

Отже, настає момент монтажу. Користуючись послугами майстром потрібно завжди перевіряти їх роботу і знати основні етапи робіт по встановці.

Крім того, рекомендується персонально брати участь у підготовці технічного завдання на етапі проектування і максимально озвучувати всі побажання під час монтажу.

Назад в: Охоронна сигналізація, Безпека 02-07-2016

Оцініть публікацію?

Відповісти
Вважаю, що однією з найкращих сигналізацій на даний момент є безпровідна gsm сигналізація українського виробника Ajax. Чудова якість, надійність та приємна ціна.
Купував і встановлював у даної компанії зробили все професійно, повністю задоволений!
Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Поради з ремонту охоронно-пожежної сигналізації
Поради з ремонту охоронно-пожежної сигналізації

Встановлені системи забезпечення безпеки, час від часу ламаються, приводячи периметр в загальнодоступну зону, чого допускати не можна. Слід час...

Типи охоронно-пожежної сигналізації
Типи охоронно-пожежної сигналізації

Охоронно-пожежна сигналізація (ОПС) є одним з головних елементів системи безпеки для будь-якого офісу. Так як охоронна та пожежна сигналізації...

Пристрій пожежної сигналізації: види та обладнання
Пристрій пожежної сигналізації: види та обладнання

Безаварійна робота пожежної сигналізації на сьогоднішній день є ключовим елементом в безпеці будь-якого бізнесу. Пожежні системи...

Всі статті