+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Крим залишиться без Gmail, Skype та iPhone

Крим залишиться без Gmail, Skype та iPhone

Надання сервісу та обслуговування американськими ІТ-корпораціями для населення кримського півострова припиниться. Під заборону потраплять найбільш поширені сервіси.

Президент США Барак Обама підписав постанову, згідно якого країна планує ввести наступний пакет розширених санкцій щодо вже безпосередньо всіх кримчан, які проживають на території півострова Крим. В одному з пунктів документа написано про так звану «Інформаційну блокаду» для населення Криму, яка передбачає обмеження на надання всіх інтернет-послуг та телекомунікаційних сервісів компаніями з США. Першими будуть відключені найбільш поширені хмарні сховища та поштові сервіси.

Нові санкції стосуватимуться завантаження програмного забезпечення з офіційних ресурсів, а також припускають відмову в доступі до голосового відеозв'язку Skype, поштового сервісу Gmail та інших різних поширених засобів комунікації.

Територія півострова Крим

У випадку, якщо софт, який знаходиться під забороною, якимось чином потрапить у руки користувачів, що знаходяться у вказаному регіоні, то творець програмного продукту буде в праві не допустити використання інтелектуальної власності. Це дасть привід розробникам без підстави відключати послуги, блокувати їх функціонування, або відмовляти у подальшій технічній підтримці.

Відчутним наслідком прийнятих Бараком Обамою радикальних заходів для користувачів пристроїв Apple може стати недопущення корпорацією з Купертіно активації смартфонів iPhone з території півострова Крим.

Планується також, що у ролі механізму обмеження доступу буде використовуватися система блокування з певних IP-адрес, що належать абонентам провайдерів з Криму. Проте яким чином буде виконана озвучена та затверджена інформаційна блокада – достовірно невідомо.

Назад в: В Україні, Різне 15-01-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Новинка! Нержавіюче заземлення від OBO Bettermann
Новинка! Нержавіюче заземлення від OBO Bettermann

Виробник OBO Bettermann представляє нові вироби з нержавіючої сталі V4A (1.4401) – заземлюючий стрижень для монтажу в грунт типу 200 V4A...

Новинка Wi-Fi IP-телефон від AddPac вже у продажу!
Новинка Wi-Fi IP-телефон від AddPac вже у продажу!

Поспішаємо представити Вам, що на ринку України, з'явився новий пристрій – Wi-Fi IP-телефон, (AddPac WP100) який реалізує наша компанія. Цей...

Новинка IP міні-камера від Hikvision вже в продажу!
Новинка IP міні-камера від Hikvision вже в продажу!

Представляємо Вам новинку IP міні-камера Hikvision DS-2CD8133F-E. Новинка має цілий перелік цікавих опцій: висока роздільна здатність матриці 2MP...

Всі новини