+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Система автоматичного оповіщення: функції та завдання

Система автоматичного оповіщення: функції та завдання

Автоматична система оповіщення (АФО) – ефективний інструмент для вибору найбільш прийнятного алгоритму своєчасного інформування, про будь нештатних ситуаціях, в автоматичному режимі. Наприклад: евакуація персоналу підприємства та відвідувачів у разі пожежі. Цими системами в даний час оснащуються громадські, виробничі, адміністративні, торговельні центри та інші будівлі, де спостерігається масове скупчення людей.

Функції автоматичного оповіщення

Сучасна система автоматичного оповіщення має на увазі використання якісного  компонентів оповіщення для трансляції звукових та мовних повідомлень, якість звучання та чіткість мови яких, дає гарантію підвищення сприйняття та розуміння переданих інструкцій. Завдяки цьому підвищується ефективність дій особового складу компаній, знижується ймовірність ризику для здоров'я й життя людей, що знаходяться в небезпечній зоні об'єкту.

Для автоматизованої системи оповіщення, мовні повідомлення з інструкціями можуть бути створені заздалегідь для кожного конкретного випадку критичної ситуації. За рахунок точно продуманих алгоритмів, така система дає можливість гарантувати правильні дії з боку працівників навіть у найбільш складних випадках, а також дає можливість заздалегідь підготувати інструкції максимально відповідні для кожного сектора об'єкта.

Додаткові можливості системи

У багатьох автоматичних системах оповіщення є пульт дистанційного керування, який можна застосовувати, як мікрофон для передачі мовних повідомлень тамоніторингу різних зон оповіщення. На пульт управління передається оперативна інформація про стан технологічного обладнання, приладів, датчиків, джерел безперебійного живлення та інших пристроях управління, що дає можливість проводити контроль всього комплексу обладнання оповіщення.

Система оповещения

Крім цього, в системі встановлюють модуль передачі повідомлень по телефонних лініях. Система здатна виробляти обдзвін персоналу за списком, занесеному до бази даних, передавати факсимільні, або СМС повідомлення. Може виробляти інформування спеціальних служб, таких, як: пожежна охорона, органи внутрішніх справ, служба безпеки підприємства, штаб цивільної оборони і так далі, залежно від ситуації, що склалася.

Словом, перевага оснащення компаній такими системами не підлягає сумніву. Завдяки автоматизації процесів оповіщення, нагадування, повідомлення; інтегруванню з базами даних підприємства, висока швидкість та чіткість передачі звукових повідомлень, можливість віддаленого управління, автоматичне формування розгорнутої системи звітів – ось далеко не повний перелік переваг, що робить систему автоматичного оповіщення незамінною у веденні сучасного бізнесу.

Назад в: Оповіщення, Телекомунікації 08-05-2014

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Принцип роботи системи оповіщення та трансляції
Принцип роботи системи оповіщення та трансляції

Принцип роботи системи оповіщення та трансляції дуже простий, по тому через архітектурних особливостей приміщення потрібні додаткові пристрої...

Як працює цифрова система оповіщення про пожежу?
Як працює цифрова система оповіщення про пожежу?

Цифрові системи оповіщення про пожежу, сьогодні, користуються великим попитом, оскільки дозволяють забезпечити ефективно та в повному комплексі...

Системи оповіщення: типи та можливості систем
Системи оповіщення: типи та можливості систем

Системи оповіщення та керування евакуацією людей при надзвичайних ситуаціях – це комплекс організаційних заходів та технічних засобів...

Всі статті