+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Розрахунок вартості обслуговування пожежної сигналізації

Розрахунок вартості обслуговування пожежної сигналізації

Ціна на обслуговування пожежної сигналізації залежить від багатьох складових, що включають в себе як комплекс робіт по обслуговуванню самої системи, так і частота проведених робіт крім договірних, наприклад, гарантійне обслуговування, профілактичне, або іншi.

Безпека об'єкта залежить від роботи багатьох систем і однією з найважливіших, є протипожежна система. Слід не тільки монтувати систему пожежогасіння, але й забезпечити її функціональність. Тому, слід звертатися до фахівців, висококваліфікованих майстрів, які досконало володіють знаннями та навичками не тільки монтажу системи пожежної сигналізації, але і можуть забезпечити її безперебійну роботу у відповідності з нормами та приписами, дотримання яких обов'язково в цілях надійного забезпечення безпеки об'єкта, а що найголовніше, безпеки людей.

Фахівці нашої компанії зможуть забезпечити регулярне та грамотне обслуговування протипожежної системи, для її надійної та стабільної функціональності, оскільки в компанії працюють фахівці.

Розрахунок вартості обслуговування

Розрахунок вартості обслуговування пожежної сигналізації, будь то гарантійне, профілактичне, або інше обслуговування, залежатиме від договору укладеного між замовником та виконавцем, та від обсягу робіт та інших складових.

Пожежна сигналізація

Гарантійне обслуговування – це усунення неполадок в процесі роботи системи, а профілактичне обслуговування – це огляд системи на предмет виявлення можливих несправностей, з метою їх попередження та своєчасного усунення, що в кінцевому підсумку позначиться на функціональності системи, а значить та на безпеку людей та об'єкта, забезпечивши своєчасне оповіщення про пожежу.

Всі ці роботи, фахівці компанії, проводять у відповідності з рекомендаціями виробників обладнання, вміло координуючи параметри системи з характеристиками самого об'єкта, з урахуванням всіх особливостей, з індивідуальним підходом та розрахунком всіх параметрів. Від цього та залежатиме, в кінцевому підсумку, формування ціни на обслуговування пожежної сигналізації. Це дуже важливе питання, у справі забезпечення функціональності системи, оскільки мова йде про життя людей, а також схоронності як майна, так і самого об'єкта. Тому слід дуже серйозно ставиться до грамотного монтажу системи та її своєчасного обслуговування як гарантійного, так і профілактичного.

Назад в: Охоронна сигналізація, Безпека 14-12-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Бездротові охоронні системи: переваги та недоліки
Бездротові охоронні системи: переваги та недоліки

Сьогодні на ринку охоронних технологій все більшої популярності набувають бездротові охоронні системи. У чому їх переваги та недоліки? Що ж...

Пожежна сигналізація: принцип роботи та монтаж АПС
Пожежна сигналізація: принцип роботи та монтаж АПС

Система пожежної сигналізації (ПС) визначає загоряння, яке може привести до горіння майна, та своєчасно зреагувати на нього. Використовуючи...

Вартість установки пожежної сигналізації
Вартість установки пожежної сигналізації

У нинішні небезпечні дні стало популярним використання захисних систем різного застосування, можна провести монтаж як охоронної захисної...

Всі статті