+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Обслуговування комп'ютерної техніки в ІТ-аутсорсингу

Обслуговування комп'ютерної техніки в ІТ-аутсорсингу

Обслуговування комп'ютерної техніки або аутсорсинг – це один із способів оптимізації роботи будь-якого підприємства чи фірми, заснований на тому, що непрофільні функції передаються для виконання іншим компаніям, що спеціалізуються на їх виконанні.

ІТ-аутсорсинг

ІТ-аутсорсингом називається делегування профільним компаніям функцій, які пов'язані з інформаційними технологіями. Ще кілька років тому дане поняття тільки входило в наше життя, а зараз важко знайти компанію, яка не використовувала б в тій чи іншій мірі аутсорсинг у своїй роботі. ІТ-аутсорсинг часто знаходить популярність серед молодих компаній , що динамічно розвиваються, оскільки дозволяє більш успішно вирішувати основні бізнес-завдання, не витрачаючи час на супутні рутинні проблеми.

Ринок ІТ-аутсорсингу молодий, але швидко зростаючий та перспективний. Питання, пов'язані з інформаційною безпекою є дуже важливими для нормальної роботи будь-якої компанії. Тому та зростає попит на такі послуги, як резервування даних або відновлення системи. IT-аутсорсинг дозволяє не тільки підвищити ефективність основної діяльності фірми, а й убезпечити себе, а також заощадити фінансові кошти.

Компьютерная техника

Обслуговування комп'ютерної техніки в ІТ-аутсорсингу має свої переваги та недоліки в порівнянні з самостійним рішенням проблем пов'язаних з інформаційними технологіями.

До недоліків слід віднести:

  • страх клієнта перед можливим витоком інформації;
  • є комерційною таємницею;
  • залежність від провайдера;
  • потенційна можливість втратити оперативний контроль над системами.

Перевагами ІТ-аутсорсингу слід визнати:

  • фінансову відповідальність профільної компанії за якість сервісу;
  • легкість впровадження інновацій;
  • зниження вартості підтримки та володіння інформаційними технологіями;
  • всі витрати на ІТ стають повністю прозорими;
  • не виникає проблем з пошуком кваліфікованого персоналу.

Таким чином, послуга обслуговування компьютерної техніки дозволяє значно знизити ймовірність втрати важливих даних, залучати до виконання роботи грамотних і досвідчених фахівців, підтримувати сервіс на достатньому рівні, оптимізувати фінансові витрати і дозволити співробітникам компанії сконцентруватися на вирішенні профільних завдань.

Назад в: Комп'ютеризація, Інформатизація 19-04-2010

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Що таке комутаційна панель?
Що таке комутаційна панель?

Патч-панель (комутаційна панель) – це складова частина структурованих кабельних мереж, яка призначена для комутації між елементами активного...

Правила проектування СКС для готелю
Правила проектування СКС для готелю

Будь-який сучасний готель, та не тільки п'ятизірковий, потребує розвиненої СКМ – з цим складно посперечатися. Кабельна мережа необхідна...

Пристрій комп'ютерної мережі
Пристрій комп'ютерної мережі

Комп'ютерна мережа є системою комп'ютерів або обладнання, які пов'язані один із одним в один цілісний комплекс для передачі даних між собою....

Всі статті