+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

З чого складається система управління складом?

З чого складається система управління складом?

В цій статті мі розповімо з чого складається система управління складом? Сучасні склади сьогодні все більше переходять на автоматичний режим роботи, коли за температурою, освітленістю і іншими параметрами роботи стежить спеціальне обладнання. Кабельні мережі сьогодні – необхідні умови автоматизації роботи складу, коли людський фактор відступає на другий план. Облікові та логістичні процеси можуть здійснюватися без участі людини, що значно знижує можливість помилки в розрахунках.

Системи управління складом

Впровадження системи WMS або по-російськи, Системи управління складом, передбачає в першу чергу прокладку структурованих кабельних мереж.

Кабель – це основа, на якій надалі будуватиметься система управління складом. Монтаж кабелю повинен проводитися з урахуванням особливостей планування приміщення складу, а також встановлених технологічних стандартів, в іншому випадку якість роботи WMS, навіть не дивлячись на клас устаткування, що входить в систему, буде не на висоті.

Без кабелю не обходиться і комп'ютеризація сучасних складів. Кожне робоче місце на складі може бути обладнане розетками для підключення комп'ютера, офісної техніки (факс, принтер, МФУ і т. д.), а також телефонів.

Управління складом

На основі кабелю будується також і система безпеки складу. Все обладнання – охоронні та охоронно-пожежні сигналізації, датчики, відеокамери, системи контролю доступу – все об'єднується в єдиний комплекс, дані з якого надходять в одну точку – на охоронний пульт.

Як правило, на складах і в інших виробничих приміщеннях, де скупчення людей буває вкрай рідко, прокладка кабелю може бути проведена відкритим способом. Це дешевше з точки зору монтажу, а також зручніше в плані обслуговування, адже завжди можна побачити неозброєним оком, в якому стані знаходиться кабель. Відкритий спосіб монтажу кабелю кращий в тому випадку, коли його вигляд не псує дизайн приміщень. Для технічних і складських приміщень це цілком допустимо. У цих випадках, по стандартам пожежної безпеки, кабель прокладається на спеціальних кабельних лотках, на підвісах або в спеціальних коробах.

Назад в: Комп'ютеризація, Інформатизація 10-11-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Структурні кабельні системи: можливості та застосування
Структурні кабельні системи: можливості та застосування

Структурні кабельні системи ( СКС ) – це невід'ємна основа для побудови та розгортання телекомунікаційної інфраструктури будь-якої компанії,...

ІT-аутсорсинг або абонентське обслуговування комп'ютерів
ІT-аутсорсинг або абонентське обслуговування комп'ютерів

ІТ-аутсорсинг включає цілий комплекс послуг, які надаються замовнику спеціалізованої ІТ-компанією в рамках передачі ряду функцій з контролю...

Пристрій комп'ютерної мережі
Пристрій комп'ютерної мережі

Комп'ютерна мережа є системою комп'ютерів або обладнання, які пов'язані один із одним в один цілісний комплекс для передачі даних між собою....

Всі статті