+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Комп'ютерні системи відеоспостереження: види та особливості

Комп'ютерні системи відеоспостереження: види та особливості

Завданням забезпечення безпеки периметра займається мабуть кожна людина, у якого є бажання захистити своє майно від зловмисників. Системи та засоби забезпечення безпеки дозволяють ефективно захистити будь периметр від злодіїв та злоумисникiв.

Існує багато засобів забезпечення безпеки, наприклад охоронні та пожежні сигналізації, комбіновані ОПС та звичайно ж комп'ютерні системи відеоспостереження. Комп'ютерні системи призначені для того, щоб знімати відеокамерою певну ділянку та передавати записану інформацію на жорсткий диск комп'ютера.

Характеристики комп'ютерних систем відеоспостереження

Існує багато різних систем відеоспостереження, але всі вони мабуть підрозділяються на три групи:

  • неякісні;
  • нормальні;
  • якісні.

Характеристиками комп'ютерних систем відеоспостереження можна назвати якість картинки, обсяг переданої інформації, якість корпусу.

Види та особливості

Комп'ютерні системи відеоспостереження бувають різними, а саме з апаратною обробкою відео потоку, тобто надходить відео будуть стискуватися в розмірі без особливої втрати якості, в цьому випадку задача стиснення покладаються на встановлений спеціальний процесор, на борт плати відеозахвату. Також є система відеоспостереження з програмним стисненням, в цьому випадку відео надходить на комп'ютер також стискається, але на відміну від минулого методу, стискає відео безпосередньо програмне забезпечення комп'ютера.

Комп'ютерні системи відеоспостереження

Варто зауважити, що комп'ютерні системи відеоспостереження з апаратною обробкою дорожче, ніж з програмним. Все це слід враховувати перед покупкою та установкою систем відеоспостереження. Також до характеристик комп'ютерних систем відеоспостереження можна віднести тип самої камери відеоспостереження. Якщо вона буде чорно-біла, то відео, записане такою камерою буде займати менший розмір у порівнянні з кольоровими камерами. Також існують камери відеоспостереження під назвою «день-ніч», які комбінують запис чорно-білого відео з кольоровим, в залежності від часу доби та умов.

Назад в: Відеоспостереження, Безпека 19-10-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Cистеми та засоби забезпечення безпеки
Cистеми та засоби забезпечення безпеки

Гарантування безпеки – це перше, що доводиться робити в нинішні часи при облаштуванні квартири. Адже зловмисники не сплять та в будь-який...

Як встановити камери зовнішнього відеоспостереження?
Як встановити камери зовнішнього відеоспостереження?

Зовнішні камери відеоспостереження, відрізняються від тих, що встановлюють всередині приміщень, особливо тим, що у них повинен бути міцний...

Кольорові відеокамери для спостереження в офісі
Кольорові відеокамери для спостереження в офісі

У наш час системи відеоспостереження являють собою дуже ефективний засіб для забезпечення безпеки. Щодня ми стикаємося з ними, коли...

Всі статті