+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Рекомендації з ремонту та сервісне обслуговування вентиляції

Рекомендації з ремонту та сервісне обслуговування вентиляції

Установка вентиляції – це копітка та серйозна робота, яка має на увазі під собою не тільки процес установки у відповідності з вимогами по монтажу вентиляційного обладнання, але і перевірку функціональності вентиляції, а також її сервісне обслуговування.

Вентиляція, часто засмічується, тому що пропускає через себе великі маси повітря, у зв'язку з чим особливо важливе значення надається сервісному обслуговуванню систем вентиляції, яке включає в себе очищення та дезінфекцію.

Очищення та дезінфекція вентиляції

Вентиляційна система буде функціонувати стабільно та прослужить довго, за умови, що буде періодично правильно очищатися. Це важливо для роботи системи в штатному режимі.

Очищення та дезінфекція вентиляції є одним з найважливіших заходів у процесі технічних робіт для підтримки системи вентиляції у працездатному стані.

Дезінфекція вентиляції

Під час роботи системи вентиляції, в повітряпроводі, збирається велика кількість пилу, а також жир, які є сприятливим середовищем для розмноження хвороботворних бактерій та вірусів, що згубно впливають на здоров'я людей. Саме тому, своєчасна очистка є головною складовою в процесі сервісного обслуговування вентиляції, що включає дезінфекцію та іншi заходи, пов'язані з комплексним очищенням системи. Тому всі ці роботи, повинні проводиться регулярно, що забезпечить якісну роботу системи вентиляції.

Сервісне обслуговування вентиляції

Кваліфіковані фахівці сервісного обслуговування вентиляції володіють досвідом проведення подібних робіт та володіють сучасним обладнанням, для якісного виконання очищення системи, не демонтуючи повітропроводи, вузли та агрегати.

Комплекс робіт, включає в себе застосування методу зрошення, для внутрішньої поверхні повітропроводи та деталей системи вентиляції, що знаходяться в контакті з повітропроводи, вступникам до приміщення. Роботи з очищення системи вентиляції, слід проводити не рідше двох разів на рік. Фахівці сервісного обслуговування вентиляції реєструють проведені роботи в журналі з обліку проведених робіт на об'єкті.

Очищення вентиляції

Своєчасно проведена очистка вентиляції, забезпечить якісну та стабільну роботу системи, а це значить хороший повітрообмін приміщення. Очищення вентиляції слід проводити правильно тому, що лише при дотриманні ряду необхідних правил, можна буде гарантувати відсутність забруднень та шкідливих мікроорганізмів у вентиляційній системі. Саме тому, слід звертатися в центри сервісного обслуговування вентиляції та Ви отримаєте повний комплекс робіт якісно виконаними фахівцями центру.

Своєчасно проведені технічні роботи, виконані кваліфікованими фахівцями служби сервісного обслуговування вентиляції, у відповідності з інструкцією по експлуатації вентиляційного устаткування, складеного та затвердженого у процесі проектування вентиляції, забезпечать Вам стабільну та якісну роботу системи вентиляції, причому в процесі планових профілактичних робіт з очищення системи будуть також усунені можливі несправності, що виникли в процесі експлуатації.

Назад в: Різне 25-10-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як проводиться проектування вентиляції житлового будинку?
Як проводиться проектування вентиляції житлового будинку?

Як проводиться проектування вентиляції житлового будинку? Вентиляцію житлового будинку, передбачають ще на стадії планування будівництва...

Що таке система спринклерного водяного пожежогасіння?
Що таке система спринклерного водяного пожежогасіння?

При виборі системи пожежогасіння багато людей стикався з питанням, що таке система спринклерного водяного пожежогасіння та як вона працює?...

Навіщо потрібні слабкострумові мережі в магазині?
Навіщо потрібні слабкострумові мережі в магазині?

Мало хто замислюється над тим, як магазин влаштований «зсередини». Чітка система поставок продукції та обліку товарів, злагоджена робота...

Всі статті