+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як зробити проектування та монтаж систем вентиляції?

Як зробити проектування та монтаж систем вентиляції?

Вентиляція житлового будинку надзвичайно важлива складова, оскільки від її працездатності залежить приплив свіжого повітря в приміщення, а значить, кількість кисню, що дуже важливо для здоров'я людей, котрі знаходяться всередині приміщення. У цій статті розкрито питання, як зробити проектування та монтаж систем вентиляції, а також принцип їх роботи.

Витяжна та припливна вентиляція

Витяжна та припливна вентиляція житлового будинку повинна бути виконана зі знанням справи, у відповідності з приписами, оскільки від правильності монтування вентиляції, залежить правильний повітрообмін в приміщенні, а значить та здоров'я людей. У житлових будинках масової забудови, передбачена природна вентиляція, яка застосовується і донині в 4-5 поверхових будинках.

Масове житлове будівництво, включало в себе передбачену вентиляцію за допомогою індивідуальних каналів від кожної решітки, з'єднаних витяжної шахтою. У висотних же будівлях, вентиляція кожних 4-5 поверхів об'єднана в цілях економії місця, за допомогою з'єднання декількох вертикальних каналів в один горизонтальний, який далі з'єднується з шахтою єдиного вертикального каналу.

Монтаж вентиляції

Сучасні будівлі оснащені іншою системою вентиляції, що включає в себе вертикальний канал з бічними отворами, коли повітря надходить в бічне відгалуження через витяжний канал, розташованій в кухні, ванній кімнаті, туалеті та обов'язково в міжповерховому перекритті та направляється в загальний канал. Ця система відрізняється особливою компактністю, порівняно з системою індивідуального повітрообміну, вона аеродинамічна , більш стійка, а також відповідає вимогам пожежної безпеки.

Таким чином, кожна вертикаль квартир має два виходи: окремо з туалету та ванної кімнати та кухні, хоча допустимо і один, причому верхні поверхи будівлі вентилюються індивідуально, по власних каналах.

Проектування та монтаж систем вентиляції

Всі ці особливості передбачаються в процесі проектування будинку з індивідуальним підходом до кожного з них, з урахуванням характеристик та особливостей кожного окремого об'єкту. За великим рахунком, вентиляція житлового будинку дуже відповідальна справа, що вимагає ретельного та грамотного підходу до кожного об'єкта індивідуально та продумано. Таким чином, монтаж систем вентиляції вважається пріоритетним у процесі проектування будинку, оскільки від цього залежить функціональність житлового приміщення.

Витяжна та припливна вентиляція будинку, являє собою складну систему повітрообміну. Рекомендуємо в такому випадку звертатися до професіоналів, саме вони знають, як правильно зробити проектування та монтаж будь-якої системи вентиляції.

Назад в: Різне 06-12-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Склад та можливості системи кондиціонування у приміщенні
Склад та можливості системи кондиціонування у приміщенні

Надто жарке літо, дуже холодна зима, складні кліматичні умови, дуже сухе повітря, різкі перепади температур – всі ці фактори згубно впливають...

Встановлення вентиляції в будинку
Встановлення вентиляції в будинку

Встановлення вентиляції в будинку дуже важливе, оскільки може позбавити вас від покупки кондиціонера, головне виконати всі роботи правильно...

Що таке ранцева установка пожежогасіння?
Що таке ранцева установка пожежогасіння?

Пожежогасіння – це дуже відповідальна та небезпечна справа, якою займаються професіонали своєї справи, причому застосовують своєрідні заходи,...

Всі статті