+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Сучасні автоматизовані інформаційні системи

Сучасні автоматизовані інформаційні системи

Встановлення автоматизованих інформаційних систем є нагальним, на сьогоднішній день, завданням у справі отримання достовірної інформації про дії органів державної влади, актуальні на даний момент часу.

Більш затребуваною інформацією, сьогодні, є відомості про надавані послуги, для чого й існує автоматизована інформаційна система, робота якої орієнтована на підвищення відкритості та доступності отримання інформації про державні послуги.

Це дуже важливо, оскільки інформаційні системи у сучасному світі дозволяють громадянам особисто не відвідувати органи влади, отримуючи необхідну інформацію за допомогою даної системи, що дуже важливо, оскільки спрощує отримання цінних даних про діяльність процесу надаваних послуг, в тому числі відстеження проміжних результатів.

Електронні документи

Надання електронних документів, що підтверджують виконання процесу надання послуги – це підвищення доступності отримання послуг заочно, в електронному вигляді, надзвичайно зручно для користувачів, позбавляє від непотрібних відвідувань кабінетів чиновників. Саме в цьому цінність автоматизованих інформаційних систем, вони полегшують процес отримання таких послуг для користувачів.

Електронні документи

Для не електронного надання державних послуг, на сьогоднішній день, найбільш корисним вважається поява багатофункціональних центрів, робота яких спрямована на надання послуг, БФЦ, що спрощує процес отримання послуги.

Інформаційні системи

Робота автоматизованих інформаційних систем – це нове поняття і тому існує особливий підхід до їх організації. Багатофункціональні центри послуг – це забезпечення представництва органів влади в єдиному центрі із залом очікування та можливостями інформування відвідувачів про правила та порядок отримання послуг, наприклад, таких як електронні інформаційні кіоски, інформаційні стенди, а також довідкова служба.

Але найчастіше БФЦ – це просто загальне приміщення, де здійснюється прийом відвідувачів одразу декількома чиновниками, які представляють органи влади. Ось чому саме сучасні автоматизовані інформаційні системи так затребувані сьогодні. Така система полегшує весь цей процес для громадян, причому настільки суттєво, що позбавляє від ходіння по кабінетах, що дуже важливо та зручно. Саме тому ці системи сьогодні так популярні та затребувані, та користуються особливим попитом у користувачів.

Назад в: Комп'ютеризація, Інформатизація 07-12-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Сфери застосування комп'ютерних мереж
Сфери застосування комп'ютерних мереж

Сфери застосування комп'ютерних мереж сьогодні надзвичайно широкі: від невеликої квартири до великого заводу. Як стверджує статистика, від 15...

Призначення та класифікація комп'ютерних мереж
Призначення та класифікація комп'ютерних мереж

Характеристики та класифікація комп'ютерних мереж включають в себе різні технологічні властивості мереж, наприклад, топологія, спосіб...

Для чого потрібен VPN і що це таке?
Для чого потрібен VPN і що це таке?

Абревіатура VPN розшифровується як «Virtual Privat Network», що перекладається як віртуальна приватна мережа. Для чого потрібен VPN?...

Всі статті