+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Навіщо потрібна спринклерна система пожежогасіння на судні?

Навіщо потрібна спринклерна система пожежогасіння на судні?

Встановлення спринклерної системи пожежогасіння на судні виконує важливу роль у гарантуванні безпеки як людей, так і устаткування, а також самого судна. Для оснащення судна такою системою водяного пожежогасіння, використовують спринклери, згруповані в секції по 200 спринклерів. Причому, на пасажирських суднах така секція обслуговує дві палуби, та розміщують її в головній одній вертикальної зоні.

В залежності від рішення адміністрації судна, таку секцію допустимо розташовувати не в одній зоні, а більш, та обслуговувати вона може більшу кількість палуб, головне, щоб це не відбилося на забезпеченні надійності протипожежної безпеки судна.

Кожна секція спринклерної системи пожежогасіння на судні повинна бути влаштована так, щоб була можливість відключати секцію одним запірним клапаном, тому він повинен бути розташований в постійному та доступному місці, про яке повинен знати весь присутній на судні персонал.

Управління запорним клапаном, має бути покладено на відповідальну особу, яка має дозвіл, а також, клапан повинен бути оснащений манометром, для визначення тиску в системі.

Спринклерні системи

Спринклерні системи пожежогасіння на судні повинні бути виконані з матеріалу несхильного корозії, не повинні іржавіти від впливу морського повітря, а також спринклери в приміщеннях судна повинні спрацювати при температурі 70-80 градусів Цельсія, та навіть більше, в деяких приміщеннях, наприклад, таких як сушильні, або інші спеціальні відділення судна.

Спринклерна система

Крім того, панель сигналізації, повинна бути оснащена схемою приміщень та інструкцією по застосуванню спринклерної системи пожежогасіння на судні зон, що обслуговуються секцією спринклерів.

Встановлення та монтаж

Спринклери монтують правильно та грамотно у верхній частині приміщення, з тим, щоб забезпечити середню інтенсивність подачі води не менше 5л/м відповідно до рішення адміністрації судна.

Також передбачають розміщення напірної цистерни, з постійним запасом води, кількість якої повинна відповідати забезпеченню необхідної подачі не менше 5л/м, а також засоби забезпечення такого тиску, з урахуванням робочого спринклерного тиску води, в тому числі забезпечення поповнення води насосами та стисненим повітрям. Причому, вода повинна бути прісною, а для контролю її рівня використовують водомірне скло. Спринклерна система повинна бути оснащена незалежним насосом для безперервної подачі води через спринклери автоматично.

Враховуючи всі ці особливості монтування системи пожежогасіння, слід звертатися до фахівців, які в повній мірі володіють знаннями та навичками цієї специфічної сфери діяльності, які зможуть оснастити судно надійної та ефективної системою пожежогасіння.

Назад в: Різне 11-12-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як проводиться встановлення та монтаж систем вентиляції?
Як проводиться встановлення та монтаж систем вентиляції?

Встановлення вентиляції виробничих приміщень виконує дуже важливу функцію по забезпеченню оптимального повітрообміну і дуже важлива, оскільки...

Як зупинити пожежу на складі? Пожежогасіння складів
Як зупинити пожежу на складі? Пожежогасіння складів

Пожежі – це лихо, з яким дуже важко боротися, тому дуже важливо запобігти, передбачивши виникнення пожежі завчасно, підготувавши ефективні...

Електронні книги: коротка характеристика
Електронні книги: коротка характеристика

Кожна людина, яка любить читати, зазвичай стикається з такими проблемами як відсутність потрібної книги в магазині, її великі розміри, а як...

Всі статті