+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Вибір системи охоронно-пожежної сигналізації

Вибір системи охоронно-пожежної сигналізації

Існує велика кількість систем забезпечення безпеки, тобто захист від несанкціонованих проникнень. Але як правильно вибрати спосіб забезпечення безпеки та підібрати системи охоронно-пожежної сигналізації?

Є система забезпечення безпеки від пожеж, яка призначена для того, щоб повідомляти про початок пожежі, та навіть запобігати їй. Також існує комбінована система, яка називається ОПС (охоронно-пожежна сигналізація), ефективність цієї системи дуже велика.

Види охоронно-пожежної сигналізації

Якщо казати про вибір системи охоронно-пожежної сигналізації, хочеться зауважзити те, що існує два методи захисних засобів.

Перша група називається автономна. Захисні засоби даного типу здатне робити лише певні дії. Наприклад, якщо магнітоконтактний датчик виявить несанкціоноване проникнення, то в той же момент включить тривогу.

На відміну від автономних систем, друга група методу роботи захисних засобів має доступ до каналів зв'язку та здатна повідомити подію куди-небудь. Так, наприклад, якщо централізована система, запрограмована так, щоб у разі пожежі повідомляти про це в найближчий пожежний пункт, то при пожежі так і станеться.

Пристрої пожежної сигналізації

При проникненні, наприклад, захисні засоби централізованої системи не будуть включати тривогу, а передадуть дані про порушника на панель управління яка, в свою чергу, відреагує в залежності від того, як були запрограмованi ті, чи інші дії.

Вибір обладнання для захисту периметра

Перед тим, як зробити вибір системи охоронно-пожежної сигналізації, слід знати, яка саме Вам потрібна, або ж Вам потрібна ОПС.

Пристроїв, для захисту периметра, існує величезна кількість, починаючи від датчиків здатних вловити вібрацію та закінчуючи датчиками, які здатні чути та бачити.

Хочеться відмітити, що існує схема забезпечення безпеки периметра, яка називається три етапи. Першим ділом Ви повинні будете забезпечити периметральну систему безпеки, другим кроком стане забезпечення безпеки вікон, дверей, врешті-решт, залишиться гарантувати безпеку об'єктів усередині периметра, приміром, сейфи.

Назад в: Охоронна сигналізація, Безпека 26-09-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Обладнання та засоби охоронно пожежної сигналізації
Обладнання та засоби охоронно пожежної сигналізації

Охоронно-пожежна сигналізація (ОПС) – є складним комплексом технічного обладнання, службовця для виявлення виникнення пожежі та...

Прилад приймально-контрольний: загальні характеристики
Прилад приймально-контрольний: загальні характеристики

Прилад приймально-контрольний (ППК) призначений для використання у системах пожежно-охоронної сигналізації та автоматичного пожежогасіння...

Навіщо потрібна охоронна сигналізація для заміського будинку?
Навіщо потрібна охоронна сигналізація для заміського будинку?

Людина влаштована так, що завжди турбується за своїх близьких, за своє майно та звичайно ж за себе. Звідси та стало популярним питання...

Всі статті