+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Чи потрібна вентиляція на горищі та як її прокладати?

Чи потрібна вентиляція на горищі та як її прокладати?

Вентиляція горища дуже важливий аспект будівництва Вашого будинку, оскільки є, перш за все складовою збереження та довговічності будови. Так навіщо ж потрібна вентиляція горища та як її прокладати? У цій статті ми розповімо Вам про важливістьта призначення вентиляції горища.

Монтаж вентиляції горища

Правильно змонтована вентиляція горища збереже тепло, за умови грамотно виконаної роботи. Якщо Ви вважаєте, що на Вашому горищі немає достатньої вентиляції, або Ви вирішили оновити діючу систему вентиляції, то слід звернутися до кваліфікованих фахівців, які досконало володіють навичками та зможуть оперативно та ефективно монтувати систему вентиляції.

Ця складна та відповідальна робота по плечу лише фахівцям, майстрам своєї справи, які досконало володіють цією майстерністю, що включає в себе масу нюансів, які необхідні для правильного та грамотного монтажу системи вентиляції горища. Так як слід розрахувати площу об'єкту з урахуванням його характеристик, а також врахувати кліматичні особливості регіону, та тільки після підрахунків всіх цих складових, приступити власне до самої роботи, оскільки саме ці складові, в остаточному підсумку, визначають функціональність, а також довговічність роботи системи вентиляції.

Вентиляція горища важлива як взимку, для збереження енергії, так і влітку, для, знову таки, збереження енергії, але взимку, економія енергії опалення, а влітку – охолодження.

Вентиляція горища

Влітку, температура даху досягає 160 °C та проникає всередину приміщень, що в свою чергу перевантажує роботу кондиціонера, а це виливається в додаткову оплату за електроенергію.

У випадку, якщо у Вас немає кондиціонера, перегрів даху завдасть Вам багато клопоту, так як спека проникає всередину приміщення, роблячи умови проживання в ньому, нестерпними. Якраз з цією проблемою справляється правильно монтована система вентиляції горища, яка при грамотному підході забезпечить хороший відтік повітря, що в свою чергу знизить температуру.

У зимовий же час, правильна вентиляція дозволить не скупчуватися конденсату на горищі, що вбереже Ваш дах від псування, тому це і є досить важливим питанням, з яким слід звертатися до фахівців.

Назад в: Різне 07-12-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Призначення та класифікація систем вентиляції в приміщенні
Призначення та класифікація систем вентиляції в приміщенні

Основним завданням будь якої вентиляційної системи є забезпечення процесу повітрообміну в приміщенні, а як наслідок – створення сприятливого...

Як проводиться встановлення та монтаж систем вентиляції?
Як проводиться встановлення та монтаж систем вентиляції?

Встановлення вентиляції виробничих приміщень виконує дуже важливу функцію по забезпеченню оптимального повітрообміну і дуже важлива, оскільки...

Що таке система спринклерного водяного пожежогасіння?
Що таке система спринклерного водяного пожежогасіння?

При виборі системи пожежогасіння багато людей стикався з питанням, що таке система спринклерного водяного пожежогасіння та як вона працює?...

Всі статті