+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як зробити вентиляцію у приватному будинку?

Як зробити вентиляцію у приватному будинку?

Сучасні будівлі та будови герметичні, в зв'язку з чим, зростає роль вентиляції в житловому будинку, що має забезпечити приплив свіжого повітря в приміщенні, що прямо впливає на здоров'я та самопочуття мешканців. Тому, дуже важливо знати, як зробити вентиляцію у приватному будинку правильно, з тим, щоб забезпечити її стабільну та ефективну роботу.

Встановлення та монтаж

Сучасні утеплені будинки, дозволяють економити на опаленні, за яке ми платимо чималі гроші. Але застаріла природна вентиляція в цих будинках, уже давно не відповідає вимогам сучасних будинків та не може забезпечити приплив свіжого повітря в повній мірі і в необхідній кількості. Таким чином, будинки у нас сучасні, а вентиляція в них немає, тому це питання потребує доопрацювань, для чого слід запросити фахівців, які володіють навичками того, як зробити вентиляцію в будинку, погодившись з його особливостями конструкції.

Природна вентиляція, функціонує завдяки щілинам та негерметичним вікнам, вже втратила актуальність та не працює в сучасних герметичних та утеплених будинках. Наприклад, колишня система вентиляції передбачала 100-200 Вт тепла в розрахунку на 1 квадрат житлоплощі, в той час як реально можливі 30-40 Вт в утепленому сучасному будинку, з герметичними вікнами.

Переваги системи вентиляції

У герметичних приміщеннях не вистачає кисню, що згубно відбивається на здоров'ї мешканців, так як накопичуються шкідливі гази, дихати якими не можна ні в якому разі. Ось чому необхідна правильна та грамотно встановлена система вентиляції, знанням установки якої, володіють фахівці, безумовно, Ви розумієте, що до них і слід звертатися. Саме вони і тільки вони абсолютно точно знають, як зробити вентиляцію в будинку ефективно та з урахуванням всіх правил, вимог та приписів, що в кінцевому підсумку збереже Ваше здоров'я, а це надзвичайно важливо.

Системи вентиляції

Переоцінити важливість системи вентиляції в будинку важко, так як чисте повітря для Вашого здоров'я по істину безцінне. Тому можемо порадити Вам для Вашого будинку, дачі, або котеджу, припливно-витяжну вентиляцію з рекуперацією тепла, яка в повній мірі в змозі виконати покладені на неї функції.

Фахівці допоможуть Вам правильно підібрати вентиляційну установку, грамотно спроектують систему, і вона потішить Вас своєю роботою, тому звертайтесь до фахівців, вони володіють майстерністю того, як зробити вентиляцію в будинку оперативно та ефективно.

Назад в: Різне 30-09-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Автоматизація вентиляції та кондиціювання приміщень
Автоматизація вентиляції та кондиціювання приміщень

Для забезпечення комфорту житлового приміщення, сьогодні, великою популярністю користується втоматизація вентиляції та кондиціонування для...

Монтаж промислової вентиляції у будівлі
Монтаж промислової вентиляції у будівлі

Монтаж промислової вентиляції у будівлі вимагає обов'язкового підключення до виконання цієї відповідальної роботи кваліфікованих фахівців,...

Професійний монтаж пожежогасіння
Професійний монтаж пожежогасіння

Сьогодні, великим попитом користуються установки пожежогасіння, в зв'язку з ефективною та надійною захищеністю об'єктів від загорянь, тому дуже...

Всі статті