+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Управління димовидаленням: різновиди систем

Управління димовидаленням: різновиди систем

Протипожежний захист, має велике значення для збереження об'єктів. Одним з основних елементів цієї важливої справи, є система димовидалення.

Особливо важливу роль системи димовидалення відіграють там, де в разі виникнення пожежі можуть збиратися великі кількості диму, висока концентрація якого небезпечна не тільки ризиком загоряння, але і з можливим нанесенням шкоди здоров'ю, тому що дим містить шкідливі газоподібні речовини. Саме для цього потрібна система димовидалення, яка є спеціальною припливно-витяжною вентиляцією технічною системою керованою або вручну, або автоматично.

Головною функцією системи димовидалення є забезпечення умов, які у разі виникнення пожежі, сприяли б безпечній та оперативній евакуації людей. Це дорогі системи, як правило, тому вимагають спеціального проектування в силу технічних характеристик.

Управління димовидаленням

Доцільна структура, призначена для оперативного видалення диму під час пожежі, з метою обмеження його розповсюдження, що гарантує безпечну евакуацію людей з будівлі, при перших ознаках пожежі.

Як правило, СДВ, управляються автоматично та працюють в комплексі з іншими системами безпеки будівлі, наприклад, з установкою пожежної безпеки автоматичного пожежогасіння, або напівавтоматично, коли СДУ запускається вручну черговим персоналом, наприклад мешканцями будинку після отримання інформації про загорання.

До складу управління димовидаленням, як правило, входять димоприймальні пристрої, а саме клапани димовидалення, які монтують в приміщеннях, що захищаються, які забезпечують приймання диму та направляють у димові шахти. Оснащені електромагнітним приводом.

Люки димовидалення

Вентилятори димовидалення відсмоктують дим із приміщення та мають електропривод, а також вентиляційні канали, це шахти для виведення диму з приміщення, виконані з вогнестійких матеріалів.

У тому числі вентилятори, які забезпечують тиск у ліфтових шахтах сходових клітин, щоб уникнути задимлення мають електропривод, а також вогнезатримуючі клапани встановлені у витяжних системах, що мають електропривод або тепловий замок.

Таким чином, управління димоуловлюванням – це сфера діяльності професіоналів, які володіють навичками монтування різних видів систем димовидалення, статистичних, динамічних та iнших.

Назад в: Різне 18-10-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Класифікація вогнегасників та правила їх використання
Класифікація вогнегасників та правила їх використання

Серед основних засобів пожежогасіння головну роль відіграють вогнегасники. Встановлено такий факт, що за наявності вогнегасників в приміщеннях,...

Принцип роботи системи димовидалення
Принцип роботи системи димовидалення

Димовидалення являє собою складну систему, яка включає в себе наступні компоненти: клапани, ліхтарі, автоматика та пожежні датчики ....

Як зупинити пожежу на складі? Пожежогасіння складів
Як зупинити пожежу на складі? Пожежогасіння складів

Пожежі – це лихо, з яким дуже важко боротися, тому дуже важливо запобігти, передбачивши виникнення пожежі завчасно, підготувавши ефективні...

Всі статті